• Call : Müşteri Hizmetleri : +90 (216) 364 21 43
23Nis
2015
0

Genç Kız Odası Dekorasyonu

Evinizde genç bir kızınız varsa, mutlaka kendine ait bir odası olmalıdır. Kızınızın odasında dekorasyon öğelerini seçerken kesinlikle kendi başınıza karar vermemeli ve kızınızın fikrini mutlaka almalı, dekorasyona birlikte karar vermelisiniz.

Her insan birbirinden farklıdır. Elbette her genç kız da… Kızınızın kişiliğini ve zevklerini mutlaka ciddiye alarak birlikte seçeceğiniz bir genç kız odası, kızınızın ödev yapmak için olduğu kadar, arkadaşlarıyla ve özel olarak geçirdiği zamanlar için ideal bir ortam olacaktır. Bunun için genç kız odası dekorasyonu yaparken dikkat etmeniz gereken belli başlı noktalar vardır.

Kızınızın Kararına Saygı Gösterin

Genç bir kızın, odasının dekorasyonu ile ilgili tercihleri genel olarak romantik, hayalperest ve zarif detaylarla bezeli olacaktır. Pembe ve beyaz renklerin hakim olduğu dekorasyonla ilgili pek çok parçaya ebeveynin karar verme şansı yoktur ve hatta olmamalıdır. Bu yüzden beğenseniz de beğenmeseniz de kızınızın artık bir birey olduğunu unutmadan, kendi odası ile yaptığı tercihlere saygı duymalısınız. Ancak elbette ebeveynin bir çok konuda olduğu gibi bu konuda da durması gereken bir yer vardır ve o da genç kızınızın oda dekorasyonu için belirlediğiniz bütçe olmalıdır. Kızınıza, belirlediğiniz bütçeyi aşmamak şartı ile kendi odasının dekorasyonu ile ilgili inisiyatif verebilirsiniz ve vermelisiniz.

Eğer Evde İki Genç Kız Varsa…

İki kızınız varsa ve her ikisi de büyüme döneminde birer genç kız ise, işiniz biraz daha karmaşık olacaktır. Genç kız kardeşler arasındaki en büyük çekişme özel alan ve kılık kıyafet konusunda yaşandığı için kızlarınızın giyim dolaplarını ayırmanız olası çatışmaları engellemek adına doğru bir karar olacaktır.

No Comments

Reply